AlsatPardakht Payment Gateway For for Easy Digital Downloads

Descriere

این افزونه امکان فروش اینترنتی و آنلاین فایل را از طریق درگاه آل‌سات پرداخت به افزونه اضافه می کند.

با گسترش زیرساخت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات کشور عزیزمان ایران، در راستای توسعه و گسترش کسب و کارهای اینترنتی و سرویس‌دهندگان خدمات آنلاین، کمبودهای قابل ملاحضه و ناهماهنگی‌های متعددی در زمینه مدیریت امور مالی و راه‌اندازی درگاهی امن برای دریافت و پرداخت‌های روزانه بر بستر اینترنت، احساس می‌­شود. از طرفی، اخیراً نگرش عموم افراد جامعه در نحوه­‌ی به‌کار بردن سیستم‌های نوین پرداخت و انتقال وجوه، به معیارهایی همچون سهل‌الوصول بودن، سرعت تسویه حساب‌ها و دارا بودن زیرساخت امن تغییر کرده است.

در راستای پاسخ موثر به این نیازها و رفع دغدغه‌های مشترک در میان صاحبان کسب و کارهای مختلف، شرکت آل‌سات گستران حافظ، از سال 1396 و با هدف ارتقاء و پیشرفت شبکه پرداخت‌‌ الکترونیک کشور، فعالیت خود را، با رویکرد تسهیل در پرداخت‌های آنلاین و ارائه راهکارهای نوین پرداخت بدون کارت آغاز نموده است.

ما با بهره‌­مندی از استراتژی‌­ها و راهکارهای پیشرفته مالی و به‌کارگیری متدهای به‌روز در بانکداری مجازی دنیا، همچنین ایجاد و بسترسازی شبکه‌های نوین فناوری اطلاعات، برای ورود به حوزه­‌ی فین‌تک، برندی را با عنوان آل‌سات پرداخت (Alsat Pardakht) و با هدف تبدیل شدن به یکی از اپراتورهای موفق اجرایی کشور در این حوزه، به شبکه پرداخت الکترونیک ایران عزیزمان معرفی کردیم. تمام تلاش متخصصین این مجموعه اینست که؛ همچون شرکت­‌های نامدار و بزرگ جهانیِ در این عرصه، بستری امن و تجربه‌ای لذت‌بخش از پرداخت‌های مدرن را برای مردم و بسیاری از کسب و کارها، شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم سازیم تا روش‌های جدید و مطمئنی در مدیریت امور مالی و دریافت و پرداخت‌های خود داشته باشند.

شرکت آل‌سات پرداخت با نمایش توانمندی‌ها و فعالیت­‌های موفق خود در ایجاد زیرساخت‌های فنی و نرم‌افزاری، توانسته است؛ تفاهم نامه‌­های مختلفی را با PSPهای معتبر کشور امضا نموده و با اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی (شاپرک)، به عنوان پرداخت‌یار رسمی در شبکه­‌ی پرداخت کشور شناخته شود.

آل‌سات پرداخت در کنار ارائه خدمات پرداخت آنلاین، برنامه‌ریزی­‌های بلندمدتی را در زمینه کسب سهم قابل توجهی از بازار حوزه‌ پرداخت موبایلی و پرداخت‌های بدون کارت کشور انجام داده است. این مجموعه، با سرمایه‌گذاری و انجام پروژه‌­های تحقیقات راهبردی و استراتژیک در حوزه فین‌تک، همواره هدفی بزرگ در نفوذ به بازارهای داخلی و گسترش و شکوفایی صنعت فین‌تک کشور به سمت اتصال به شبکه بانکی جهانی را طی می‌نماید. همچنین اپلیکیشن این شرکت با ارائه و نمایش قدرتمندی از وب‌سرویس‌های عمومی و اختصاصی، مسیر نوینی در مدیریت نقدینگی روزمره و مدیریت پرداخت‌های رایج روزانه و ماهانه برای کاربران ترسیم نموده است.

Capturi ecran

Instalare

برای فعال سازی درگاه آل‌سات پرداخت مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. در سایت https://alsatpardakht.com ثبت نام کنید و درگاه ایجاد کنید.
  2. پلاگین را نصب و فعال کنید.
  3. به قسمت تنظیمات (پیکربندی) پلاگین و بخش درگاه های پرداخت مراجعه کنید.
  4. درگاه آل‌سات پرداخت را فعال و در قسمت کد دریافتی از پنل (API) مقدار API درگاه خود را وارد کنید.
  5. درآمد بیشتری کسب کنین.

Verificări

Nu există nicio verificare pentru acest modul.

Contributori și dezvoltatori

„AlsatPardakht Payment Gateway For for Easy Digital Downloads” este un software open-source. La acest modul au contribuit următoarele persoane.

Contributori

Istoric modificări

1.0, 2022-02-10

  • First release.